Özel Kemal Bayındır HastanesiOrtepedi Uzmanı Opr.Dr. Ferit Yücel Hasta Kabulüne Başlamıştır.

                             ÖZEL KEMAL BAYINDIR HASTANESİ

                             HEKİM KADROSUNU GENİŞLETİYOR !   

 

 

    Hizmete girdiğinden bu yana, her gün  hekim kadrosunu genişleten Özel KEMAL BAYINDIR HASTANESİ ,  topluma daha kaliteli sağlık hizmeti verebilmek  için  10 Haziran 2016 tarihinden itibaren uzman kadrosuna  Ortopedi ve Travmatoloji uzmanı  Op.Dr.

 Ferit  YÜCEL'ide dahil etmiştir. 

   

    Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı Op.Dr. Ferit YÜCEL'İN özgeçmişi; 1979  Diyarbakır  doğumlu.İlk orta ve lise öğrenimini Şanlıurfa da bitirmiştir.1997 yılında İstanbul  Yedi  Tepe Üniversitesini kazanmış ve 2004 yılında mezun olmuştur.2005 yılında Diyarbakır Dicle Üniversitesi Tıp Fakültesi Ortopedi ve Travmatoloji Ana bilim dalında ihtisas yapmıştır.2010 yılında ihtisasını  tamamlayarak  mezun olmuştur.2011 yılında Şanlıurfa Mehmet Akif İnan Eğitim ve Araştırma Fakültesinde mecburi hizmet görevini yerine getiren Uzm.Dr. YÜCEL 2012-2016 yılları arası çeşitli özel hastanelerde görev yapmıştır.10.06.2016 tarihi itibarıyla ÖZEL KEMAL BAYINDIR hastanesinde hasta kabulüne başlamıştır.Dr. YÜCEL evli iki çocuk babası.

  

Op.Dr.Ferit YÜCEL :

 

1-Diz,Ayak,Omuz Artroskopisi

2-Ön Çapraz Bağ Kopması

3-Menisküs Yırtığı Onarımı

4-Kıkırdak Nakilleri(Mozaikoplasti)

5-Diz,Kalça Protezi

6-Kırıklar ve Çıkıklar

7-Yumuşak Doku Yaralanmaları

8-Topuk Dikeni

9-Tenisci Dirseği

10-ESWT tedavileri

11-Ortopedik Onkoloji

12-Genç yaşta kireçlenmesi olan hastalarda protezi geçiktiriciyüksek Tibial Osteotomi Ameliyatı vb gibi sağlık hizmetlerini yürütmektedir.