Özel Kemal Bayındır Hastanesi

Genel Cerrahi Uzmanı Op.Dr. Anıl ÖZMUTLU hasta kabulüne başlamıştır.

Genel Cerrahi Uzmanı Opr. Dr. Anıl ÖZMUTLU 1977 Yılında Tarsus'da doğdu . İlk ve Orta öğrenimini Tarsus Abdülkerim Bengi Anadolu Lisesinde tamamladı. 2001 Yılında Çukurova Üniversitesi Tıp fakültesinden mezun oldu . 2006 yılında Ankara Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesinde Uzmanlık Eğitimi tamamladı . Ardından İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi Gastroenteroloji Cerrahi ünitesinde Endoskopi eğitimin aldı . 2007 yılında Hakkari Dağ Komando Tugayında Askerlik görevini Asteğmen olarak yaptı. 

2007-2009 yılları arasında Diyarbakır Ergani Devlet Hastanesinde mecburi hizmetini tamamladıktan sonra Gaziantep'e geldi . Gaziantep'de Devlet ve Özel Kurumlarda hizmet verdikten sonra 2016 Temmuz ayından itibaren Özel Kemal Bayındır Hastanesinde göreve başladı . 

Evli ve iki çocuk babası olan iyi derecede İngilizce bilen Opr. Dr. Anıl ÖZMUTLU  yurt içi ve yurt dışı dergilerde yayınlanmış yayınları , bildirileri ve cerrahi kitaplarında bölüm çevirilerinde bulunan Opr.Dr. Anıl ÖZMUTLU her türlü cerrahi müdahaleleri yaptığını ve yanı sıra özel ilgi alanlarının Laparoskopik cerrahi , Mide Cerrahisi ve Bariatrik (Obezite )  cerrahisi olduğunu belirtti .